Když barvy pomáhají číst webinář

Webinář 7. října 2021 v 19:00

Reakce účastníků webináře

paní Monika

"Veľmi pekne ĎAKUJEM za užitočné informácie, oceňujem veľmi profesionálny prístup školiteľa - ďakujem"

paní Martina

"Těším se na další kurzy a folie si určitě chceme objednat."

paní Jana

"Moc děkuji za přínosné informace, vyzkouším."

paní Šárka 

"Moc děkuji. Zase je o čem přemýšlet."

*Vybráno z reálných hodnocení účastníků webináře 22.4.2021. Fotografie osob jsou ilustrační.

Webinář 7. října 2021 v 19:00


Obsah

  • Základní přehled o vizuálním stresu, historii výzkumu, příznacích, diagnostice a podpůrných opatřeních včetně pomůcek.
  • Jak se vizuální stres projevuje ve školním vzdělávání a doma (na co si dát ve škole a doma pozor).
  • Test vhodného barevného filtru.
  • Odpovědi na dotazy.

Webinář vede

Ing. Libor Štěpán

Problematice vizuálního stresu a Irlen syndromu se věnuje od roku 2017. Společně s manželkou Janou přeložili diagnostický manuál vizuálního stresu britské společnosti Crossbow Education. V roce 2019 absolvoval tréning Irlen Screener u Irlen Institutu ve Velké Británii. Pravidelně se účastní konferencí a vzdělávacích akcí Dny dyslexie, Dyskorunka a dalších.

Časová dotace 120 minut

Komu je webinář určen: rodičům, pedagogům, logopedům, psychologům.

Účastnický poplatek 300 Kč

Zákazník získává automaticky slevu 200 Kč na akreditované kurzy vizuálního stresu nebo na Testovací sadu vizuálního stresu. Více se dozvíte v rámci webináře.

Z webináře bude pořízen záznam, který bude následně zpřístupněn ke shlédnutí. Záznam webináře bude dostupný po dobu jednoho měsíce.


Poplatek je možné uhradit platební kartou nebo bankovním převodem. Po kliknutí na tlačítko Objednat, budete přesměrování na platební bránu společnosti PAYS, kde si zvolíte formu úhrady.

Registrace

Na webinář je možno se přihlásit uhrazením registračního poplatku a zadáním e-mailové adresy v rámci procesu úhrady. Zadaný e-mail bude sloužit pro vzájemnou komunikaci. Zašleme Vám na něj všechny důležité informace, doklad o úhradě, link pro přihlášení na webinář a v případě vašeho zájmu, potvrzení o shlédnutí webináře. Na webinář je možné se přihlásit do 6.10.2021.

Uhrazením registračního poplatku dáváte souhlas s obchodními podmínkami pořadatele a se zpracováním osobních údajů pořadatelem uvedených v obchodních podmínkách, pro účely registrace na vzdělávací akci a zasílání novinek. Souhlas je možné kdykoli odvolat zasláním odvolání na e-mail info@branakekniham.cz.


Co bude po uhrazení registračního poplatku

Po úhradě registračního poplatku Vám na e-mail přijde potvrzení o úhradě s možností stažení paragonu pro účetní evidenci.

Na Vámi zadaný e-mail bude nejpozději 7.10. zaslán link, přes který se budete moci přihlásit na webinář (7.10.2021, čtvrtek - 19:00 - 21:00 hod.). Pokud by Vám link do 7.10. do 12:00 hodin nepřišel, kontaktujte nás prosím na e-mail: info@branakekniham.cz. Po ukončení webináře budou do týdne rozesílány e-mailem potvrzení o účasti.

Storno podmínky

Po uhrazení je částka nevratná, krom uvedeného dále. V případě nenaplnění webináře si organizátor vyhrazuje právo tento nejpozději 2 dny před jeho konáním zrušit. V případě zrušení webináře, je jeho účastníkům nabídnuta účast na stejném webináři v jiném termínu nebo vráceno kurzovné v plné výši.