WEBINÁŘ

CO MUSÍ FUNGOVAT, ABY BYLO DÍTĚ VE ŠKOLE ÚSPĚŠNÉ

24. dubna 2021 od 18:00


Obsah

  • Jak se jednotlivé poruchy učení u dítěte projevují v předškolním a školním věku.
  • Rozebereme si modelové příklady z praxe.
  • Podíváme se na emoční inteligenci dítěte, na příčiny jeho emoční nezralosti.
  • Dostanete zajímavé rady a tipy, jak posunout vaše dítě ještě před nástupem do školy.
  • Odpovědi na dotazy.

Webinář vede

Mgr. Stanislava Emmerlingová

Časová dotace 120 minut

Z webináře bude pořízen záznam, který bude následně zpřístupněn ke shlédnutí.

Komu je webinář určen: rodičům, pedagogům, logopedům, psychologům.

Účastnický poplatek 300 Kč


Poplatek je možné uhradit platební kartou nebo bankovním převodem. Po kliknutí na tlačítko Odeslat registrační formulář, budete přesměrování na platební bránu společnosti PAYS, kde si zvolíte formu úhrady.

Registrace

Na webinář je možno se přihlásit uhrazením registračního poplatku 300 Kč a zadáním e-mailové adresy v rámci procesu úhrady. Zadaný e-mail bude sloužit pro vzájemnou komunikaci. Zašleme Vám na něj všechny důležité informace, doklad o úhradě, link pro přihlášení na webinář a v případě vašeho zájmu, potvrzení o shlédnutí webináře. Na webinář je možné se přihlásit do 22.4.2021.


Co bude po uhrazení registračního poplatku

Po úhradě registračního poplatku Vám na e-mail přijde potvrzení o úhradě s možností stažení paragonu pro účetní evidenci.

Na Vámi zadaný e-mail bude nejpozději 23. 4. zaslán link, přes který se budete moci přihlásit na webinář (24.4.2021, sobota - 18,00 - 20,00 hod.). Pokud by Vám link do 23.4. do 18:00 hodin nepřišel, kontaktujte nás prosím na e-mail info@branakekniham.cz. Po ukončení webináře budou do týdne rozesílány e-mailem potvrzení o účasti.

Storno podmínky

Po uhrazení je částka nevratná, krom uvedeného dále. V případě nenaplnění webináře si organizátor vyhrazuje právo tento nejpozději 2 dny před jeho konáním zrušit. V případě zrušení webináře, je jeho účastníkům nabídnuta účast na stejném webináři v jiném termínu nebo vráceno kurzovné v plné výši.