WEBINÁŘ

Emoční příčiny školního selhávání a epigenetika

(Emocionální příčiny sociální nezralosti, školního a jakéhokoliv výkonnostního selhávání)

13. listopadu 2021 od 18:00


Obsah

Emocionální příčiny sociální nezralosti, školního a jakéhokoliv výkonnostního selhávání

  • Za co můžeme my a za co naši předci. Jak to vidí epigenetika?
  • Jak funguje emocionální paměť.
  • V jakých oblastech nás mohou omezovat podvědomé emocionální zátěže.
  • Podstata metod emocionálního uvolnění.

Odpovědi na dotazy.


Webinář vede

Mgr. Stanislava Emmerlingová

Časová dotace 120 minut

Z webináře bude pořízen záznam, který bude následně zpřístupněn ke shlédnutí.

Komu je webinář určen: rodičům, pedagogům, logopedům, psychologům.

Účastnický poplatek při platbě ON-LINE činí 310 Kč / 12,5 Euro. V případě úhrady na fakturu 330 Kč / 13,5 Euro.

Každý účastník obdrží potvrzení o absolvování webináře.

Po úhradě webináře vám společně s pozvánkou zašleme formulář, do kterého vyplníte osobní údaje nutné pro vystavení potvrzení.


Poplatek je možné uhradit ON-LINE platební kartou nebo bankovním převodem. Dále je možné provést úhradu na fakturu.  Po kliknutí na příslušné tlačítko, budete přesměrování na platební bránu společnosti PAYS nebo budete vyzváni k zadání fakturačních údajů.

Registrace

Na webinář je možno se přihlásit uhrazením registračního poplatku  a zadáním e-mailové adresy v rámci procesu úhrady. Zadaný e-mail bude sloužit pro vzájemnou komunikaci. Zašleme Vám na něj všechny důležité informace, doklad o úhradě, link pro přihlášení na webinář a v případě vašeho zájmu, potvrzení o shlédnutí webináře. Na webinář je možné se přihlásit do 11.11.2021.

Uhrazením registračního poplatku dáváte souhlas s obchodními podmínkami pořadatele a se zpracováním osobních údajů pořadatelem uvedených v obchodních podmínkách, pro účely registrace na vzdělávací akci a zasílání novinek. Souhlas je možné kdykoli odvolat zasláním odvolání na e-mail info@branakekniham.cz.

Pozor - při úhradě na fakturu je nutné se registrovat 5 dnů předem a úhradu provést 3 dny před konáním akce!


Co bude po přihlášení

Po úhradě registračního poplatku Vám na e-mail přijde potvrzení o úhradě s možností stažení paragonu pro účetní evidenci. V případě úhrady na fakturu, vám do 48 hodin zašleme fakturu splatnou 3 dny před konáním akce.

Na Vámi zadaný e-mail bude nejpozději 12. 11. zaslán link, přes který se budete moci přihlásit na webinář (13.11.2021, sobota - 18,00 - 20,00 hod.). Pokud by Vám link do 13.11. do 12:00 hodin nepřišel, kontaktujte nás prosím na e-mail: info@branakekniham.cz. Po ukončení webináře budou do týdne rozesílány e-mailem potvrzení o účasti.

Storno podmínky

Po uhrazení je částka nevratná, krom uvedeného dále. V případě nenaplnění webináře si organizátor vyhrazuje právo tento nejpozději 2 dny před jeho konáním zrušit. V případě zrušení webináře, je jeho účastníkům nabídnuta účast na stejném webináři v jiném termínu nebo vráceno kurzovné v plné výši.