WEBINÁŘ

Následky odchylek v raném pohybovém vývoji pro učení a chování

22. května 2021 od 18:00


Obsah

  • Možné příčiny vzniku odchylek v motorickém vývoji z pohledu neurovývojového, psychosomatického a neurofyziologického.
  • Motorické reflexy a následky jejich nedozrání.
  • Unilaterální činnost mozku, poruchy pravolevé a prostorové orientace, deficit v serialitě.
  • Motorika reflexní, hrubá, jemná a grafomotorika.
  • Kdy a jak je potřeba pohybové dovednosti dítěte rozvíjet.
  • Odpovědi na dotazy.

Webinář vede

Mgr. Stanislava Emmerlingová

Asistuje: Mgr. Jana Štěpánová

Časová dotace 120 minut

Z webináře bude pořízen záznam, který bude následně zpřístupněn ke shlédnutí.

Komu je webinář určen: rodičům, pedagogům, logopedům, psychologům.

Základní účastnický poplatek 300 Kč / 12 Euro

Popolatek s vystavením potvrzení o absolvování 330 Kč / 13 Euro. Po skončení webináře vám zašleme formulář, do kterého vyplníte osobní údaje nutné pro vystavení potvrzení.


Poplatek je možné uhradit platební kartou nebo bankovním převodem. Po kliknutí na příslušné tlačítko s cenou, budete přesměrování na platební bránu společnosti PAYS, kde si zvolíte formu úhrady.

Registrace

Na webinář je možno se přihlásit uhrazením registračního poplatku  a zadáním e-mailové adresy v rámci procesu úhrady. Zadaný e-mail bude sloužit pro vzájemnou komunikaci. Zašleme Vám na něj všechny důležité informace, doklad o úhradě, link pro přihlášení na webinář a v případě vašeho zájmu, potvrzení o shlédnutí webináře. Na webinář je možné se přihlásit do 20.5.2021.

Uhrazením registračního poplatku dáváte souhlas s obchodními podmínkami pořadatele a se zpracováním osobních údajů pořadatelem uvedených v obchodních podmínkách, pro účely registrace na vzdělávací akci a zasílání novinek. Souhlas je možné kdykoli odvolat zasláním odvolání na e-mail info@branakekniham.cz.


Co bude po uhrazení registračního poplatku

Po úhradě registračního poplatku Vám na e-mail přijde potvrzení o úhradě s možností stažení paragonu pro účetní evidenci.

Na Vámi zadaný e-mail bude nejpozději 21. 5. zaslán link, přes který se budete moci přihlásit na webinář (22.5.2021, sobota - 18,00 - 20,00 hod.). Pokud by Vám link do 22.5. do 12:00 hodin nepřišel, kontaktujte nás prosím na e-mail: info@branakekniham.cz. Po ukončení webináře budou do týdne rozesílány e-mailem potvrzení o účasti.

Storno podmínky

Po uhrazení je částka nevratná, krom uvedeného dále. V případě nenaplnění webináře si organizátor vyhrazuje právo tento nejpozději 2 dny před jeho konáním zrušit. V případě zrušení webináře, je jeho účastníkům nabídnuta účast na stejném webináři v jiném termínu nebo vráceno kurzovné v plné výši.