Návod e-produkty

Jak proběhne nákup a stažení e-produktu?

  1. Na produktové stránce, klikněte na tlačítko "ZÍSKAT přístup", pod obrázkem vybraného elektronického produktu.
  2. V internetovém prohlížeči se otevře okno pro úhradu poplatku v platební bráně PAYS. Zde zadejte svůj e-mail a proveďte úhradu.
  3. Po úspěšné úhradě, si můžete stáhnout potvrzení o úhradě. Jednoduše klikněte na odkaz s číslem, vedle označení paragon.
  4. Po provedení úhrady Vám do mailu pošleme heslo pro přístup do elektronického produktu.
  5. Zvolený elektronický produkt si stáhnete, kliknutím na jeho obrázek. Po kliknutí se soubor načte ve vašem internetovém prohlížeči, nebo se stáhne do vašeho počítače.
  6. Při otevření souboru budete vyzváni k vložení hesla, které jste obdrželi v mailu.
  7. Po vložení hesla a potvrzení, se soubor otevře.

V případě problémů s nákupem nás kontaktujte na info@branakekniham.cz.


VIDEO NÁVOD

Obchodní podmínky pro nákup e-produktů

Poskytovatel e-produktů Ing. Libor Štěpán se sídlem Záhumní 647, Dolní Bousov identifikační číslo: 61103659, zapsaný v živnostenském rejstříku vedeném úřadem příslušným podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Magistrát města Mladá Boleslav.

Všeobecné obchodní podmínky pro prodej e-produktů:

Pro objednání zboží a služeb vyplní kupující po přesměrování na platební bránu PAYS svůj e-mail, který slouží k jedinečné identifikaci kupujícího a pouze jeho prostřednictvím bude dále komunikováno. Kupní smlouva je považována za uzavřenou v okamžiku provedení úhrady prostřednictvím platební brány PAYS.

Zadáním e-mailové adresy a následným odesláním nebo uhrazením, dává zákazník souhlas se zpracováním zadané adresy pro účely kontaktovaní a zasílání marketingových upozornění. Svůj souhlas může kdykoli odvolat zasláním svého nesouhlasného rozhodnutí na e-mailovou adresu poskytovatele: info@branakekniham.cz.

Své dotazy, připomínky a reklamace může zákazník směrovat na e-mail: info@branakekniham.cz.

Zakoupené materiály jsou určeny pro osobní použití kupujícím. Jejich další distribuce v elektronické nebo papírové podobě a kopírování je zakázáno.