Vizuální stres             testovací metodika

Objednat

webinář 14. října 2021 od 18:00

Webinář volně navazuje na seminář Barevné fólie jako podpůrná opatření při nápravách čtení a na webinář Když barvy pomáhají číst. Informace, které se na webináři dozvíte, rozšiřují a vykládají obsah Testovací sady vizuálního stresu, kterou je možné zakoupit na www.proskolaky.eu. 


Obsah

  • Detailní rozbor symptomů vizuálního stresu.
  • Pokládání dotazů při testování.
  • Testování vhodné barevné fólie pro čtení pomocí "růžice barev".
  • Postup kombinace více barevných fólií.
  • Práce s Wilkinsovým testem rychlosti čtení.
  • Odpovědi na dotazy. 

Účastník obdrží 

  • Speciálně vytvořený záznamový arch, který vás provede testováním barevné fólie (růžice barev).
  • Potvrzení o účasti na webináři. Po skončení webináře vám zašleme formulář, do kterého vyplníte osobní údaje nutné pro vystavení potvrzení.
  • Záznam webináře ke zhlédnutí po dobu 90 dnů


Časová dotace 120 minut

Komu je webinář určen: rodičům, pedagogům, logopedům, psychologům.

Účastnický poplatek 590 Kč / 24 Euro

Webinář vede

Ing. Libor Štěpán

Problematice vizuálního stresu a Irlen syndromu se věnuje od roku 2017. Společně s manželkou Janou přeložili diagnostický manuál vizuálního stresu britské společnosti Crossbow Education. V roce 2019 absolvoval tréning Irlen Screener u Irlen Institutu ve Velké Británii. Pravidelně se účastní konferencí a vzdělávacích akcí Dny dyslexie, Dyskorunka a dalších. 

Objednávka a úhrada

Poplatek je možné uhradit platební kartou nebo bankovním převodem. Po kliknutí na příslušné tlačítko s cenou, budete přesměrováni na platební bránu společnosti PAYS, kde si zvolíte formu úhrady. 

Registrace

Na webinář je možno se přihlásit uhrazením registračního poplatku a zadáním e-mailové adresy v rámci procesu úhrady. Zadaný e-mail bude sloužit pro vzájemnou komunikaci. Zašleme Vám na něj všechny důležité informace, doklad o úhradě, link pro přihlášení na webinář, potvrzení o shlédnutí webináře. Na webinář je možné se přihlásit do 13.10.2021.

Uhrazením registračního poplatku dáváte souhlas s obchodními podmínkami pořadatele a se zpracováním osobních údajů pořadatelem uvedených v obchodních podmínkách, pro účely registrace na vzdělávací akci a zasílání novinek. Souhlas je možné kdykoli odvolat zasláním odvolání na e-mail info@branakekniham.cz.


Co bude po uhrazení registračního poplatku

Po úhradě registračního poplatku Vám na e-mail přijde potvrzení o úhradě s možností stažení paragonu pro účetní evidenci.

Na Vámi zadaný e-mail bude nejpozději 14.10. zaslán link, přes který se budete moci přihlásit na webinář (14.10.2021, čtvrtek - 18,00 - 20,00 hod.). Pokud by Vám link do 14. 10. do 12:00 hodin nepřišel, kontaktujte nás prosím na e-mail: info@branakekniham.cz. Po ukončení webináře budou do týdne rozesílány e-mailem potvrzení o účasti.

Storno podmínky

Po uhrazení je částka nevratná, krom uvedeného dále. V případě nenaplnění webináře si organizátor vyhrazuje právo tento nejpozději 2 dny před jeho konáním zrušit. V případě zrušení webináře, je jeho účastníkům nabídnuta účast na stejném webináři v jiném termínu nebo vráceno kurzovné v plné výši.